O nas

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci

Firma została założona w 2000 r. specjalizuje się w organizacji wycieczek objazdowych, wczasów pobytowych, pielgrzymek, wycieczek szkolnych, oraz imprez turystycznych przygotowywanych na zamówienie firm i instytucji.

Możemy również zrealizować według Państwa życzeń wycieczkę zgodnie z zainteresowaniami i możliwościami finansowymi.

W ofercie wypoczynkowej dominują kierunki; Włochy, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Grecja, Bułgaria, Austria, Portugalia, Francja, Litwa, Niemcy, Turcja.

Zasadą, którą się kierujemy jest profesjonalne podejście do organizacji każdej imprezy, doświadczenie, rzetelność, wysoka, jakość świadczonych usług wraz z bogatym programem zwiedzania. Zapewniamy miłą i sympatyczną atmosferę oraz fachową obsługę przez licencjonowanych przewodników i pilotów.

Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Śląskiego o numerze 614 oraz gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. o numerze 06.033.586 ważną od 01.01.2020 do 31.12.2020

Zapraszamy, więc Wszystkich Państwa do skorzystania z naszych ofert, życząc udanych wyjazdów i wielu niezapomnianych wrażeń.

Z turystycznym pozdrowieniem
Biuro Podróży Bakcyl